Nie udostępniam nikomu adresów email. Twój adres jest mi potrzebny tylko po to, aby wysłać Ci dokument. Nie dostaniesz ode mnie żadnego spamu, ani żadnego maila z ofertą. Udostępniam ten dokument za darmo bo wierzę, że jak  mówił Bill Mollison 'Wszystkie problemy ludzkości można rozwiązać w ogrodzie' i w założeniu takiego ogrodu lub gospodarstwa chcę Ci pomóc. Ponieważ nie wysyłam niczego co przypominałoby ofertę, czuję się zwolniony z regulacji RODO. Jeśli nie masz do mnie zaufania, nie wypełniaj powyższego formularza.

Jeśli chcesz porozmawiać o projekcie, po prostu zadzwoń 602 107 543

 

PODAJ SWÓJ EMAIL:

KLIKNIJ ABY POBRAĆ >>

Twój e-mail:
Telefon (opcjonalnie)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jeśli aktualnie macie taką sytuację jak ja w roku 2017 lub za chwilę będziecie ją mieli po zakupie działki i zrobieniu prac ziemnych, to mogę Wam pomóc w tym aby Wasze działania były;

- jak najtańsze

- jak najkrótsze

- jak najbardziej efektywne

I żebyście jeszcze mieli z tego radość i satysfakcję

 

 

Swoje gospodarstwo tworzyłem niestety bez projektu. Wydałem za dużo, pracowałem za dużo i do dziś brak zaplanowania niektórych kluczowych kwestii odbija się czkawką.

 

W poradniku, który Ci udostępniam dowiesz się jak powinien wyglądać proces zakładania gospodarstwa, co jest bardziej a co mnie ważne. Jaka powinna być kolejność oraz co i w jakim czasie jest realne do zrobienia.

 

Zawsze chętnie będę wspierał każdego, kto zakłada swoją farmę czy ogród. Sam wiem najlepiej ile to pracy i ile porażek trzeba ponieść i co trzeba zrobić, żeby się nie poddać. Źle przygotowana gleba, na której rosną chwasty, nornice plądrujące uprawy, zbyt pochopnie wykonane stawy - przez to wszystko przeszedłem.

 

Nagrodą jest Natura, która rozkwita i odwdzięcza się stukrotnie i słowo wsparcia, którego chętnie Ci udzielę w Twojej drodze do samowystarczalności, a co za tym idzie do wolności

PORADNIK

Jak założyć gospodarstwo permakulturowe w dwa lata?

Copyright

Leszek Frankiewicz