Copyright

Leszek Frankiewicz

PORADNIK

Jak założyć gospodarstwo permakulturowe w dwa lata?

Jeśli aktualnie macie taką sytuację jak ja w roku 2017 lub za chwilę będziecie ją mieli po zakupie działki i zrobieniu prac ziemnych, to mogę Wam pomóc w tym aby Wasze działania były;

- jak najtańsze

- jak najkrótsze

- jak najbardziej efektywne

I żebyście jeszcze mieli z tego radość i satysfakcję

 

 

Swoje gospodarstwo tworzyłem niestety bez projektu. Wydałem za dużo, pracowałem za dużo i do dziś brak zaplanowania niektórych kluczowych kwestii odbija się czkawką.

 

W poradniku, który Ci udostępniam dowiesz się jak powinien wyglądać proces zakładania gospodarstwa, co jest bardziej a co mnie ważne. Jaka powinna być kolejność oraz co i w jakim czasie jest realne do zrobienia.

 

Zawsze chętnie będę wspierał każdego, kto zakłada swoją farmę czy ogród. Sam wiem najlepiej ile to pracy i ile porażek trzeba ponieść i co trzeba zrobić, żeby się nie poddać. Źle przygotowana gleba, na której rosną chwasty, nornice plądrujące uprawy, zbyt pochopnie wykonane stawy - przez to wszystko przeszedłem.

 

Nagrodą jest Natura, która rozkwita i odwdzięcza się stukrotnie i słowo wsparcia, którego chętnie Ci udzielę w Twojej drodze do samowystarczalności, a co za tym idzie do wolności

Twój e-mail:
Telefon (opcjonalnie)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KLIKNIJ ABY POBRAĆ >>

PODAJ SWÓJ EMAIL:

Jeśli chcesz porozmawiać o projekcie, po prostu zadzwoń 602 107 543

 

Nie udostępniam nikomu adresów email. Twój adres jest mi potrzebny tylko po to, aby wysłać Ci dokument. Nie dostaniesz ode mnie żadnego spamu, ani żadnego maila z ofertą. Udostępniam ten dokument za darmo bo wierzę, że jak  mówił Bill Mollison 'Wszystkie problemy ludzkości można rozwiązać w ogrodzie' i w założeniu takiego ogrodu lub gospodarstwa chcę Ci pomóc. Ponieważ nie wysyłam niczego co przypominałoby ofertę, czuję się zwolniony z regulacji RODO. Jeśli nie masz do mnie zaufania, nie wypełniaj powyższego formularza.