Jeśli chcesz porozmawiać o projekcie, po prostu zadzwoń

602 107 543

 

PODAJ SWÓJ EMAIL:

KLIKNIJ ABY POBRAĆ >>

Nie udostępniam nikomu adresów email. Twój adres jest mi potrzebny tylko po to, aby wysłać Ci dokument. Nie dostaniesz ode mnie żadnego spamu, ani żadnego maila z ofertą. Udostępniam ten dokument za darmo bo wierzę, że jak  mówił Bill Mollison 'Wszystkie problemy ludzkości można rozwiązać w ogrodzie' i w założeniu takiego ogrodu lub gospodarstwa chcę Ci pomóc. Ponieważ nie wysyłam niczego co przypominałoby ofertę, czuję się zwolniony z regulacji RODO. Jeśli nie masz do mnie zaufania, nie wypełniaj poniższego formularza.

Twój e-mail:
Telefon (opcjonalnie)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!


Jestem projektantem permakultury i właścicielem gospodarstwa w Beskidzie Wyspowym.

 

 

Ukończyłem studia z permakultury u Geoffa Lawtona otrzymując dyplom projektanta PDC. Wiedzę pogłębiałem u Daniela Halseya, i od tego momentu używam zaawansowanych narzędzi informatycznych do projektowania.

 

 

Jestem członkiem zespołu United Designers, stworzonego przez Dana Halseya, zespołu, który od wielu lat robi zaawansowane projekty permakulturowe na całym świecie. Bycie częścią tego zespołu umożliwia mi korzystanie z wiedzy i zasobów tej grupy, która również w Polsce robiła zaawansowane projekty.

 

 

Lecz praktyczne umiejętności zdobywam u siebie, 'na roli' w pobliżu Limanowej. To moim zdaniem najlepsze połączenie działań aby stawać się coraz bardziej kompetentnym projektantem-praktykiem. 

 

Zarabianie W PERMAKULTURZE to nie to samo co zarabianie  NA PERMAKULTURZE. Różnica jest kolosalna. Przychody w permakulturze powstają wskutek poprawnie zaprojektowanego, wdrożonego i pielęgnowanego ekosystemu. Przychody NA permakulturze powstają wskutek zaprojektowanego i wdrożonego systemu finansowego. Ten drugi sposób bardzo szybko okaże się sposobem na ignorowanie zasad permakultury, a zysk wygra z troską o Ziemię i ludzi.

 

Dlatego nie będzie w tym poradniku informacji o tym jak się wzbogacić na uprawach, hodowlach czy plantacjach, które na siłę nazwiemy permakulturą. 

 

Uważam, że lepiej mieć wiele małych źródeł przychodów niż jedno czy dwa duże. Bo to oznacza większe bezpieczeństwo i zmniejszenie ryzyka naruszenia czegoś w Naturze.

 

Idea, którą preferuję, to całkowita niezależność żywieniowa + kilka tysięcy zł na życie co miesiąc z różnych źródeł. 

 

PS. Jeśli będziecie rozczarowani zawartością poradnika, to nie wstawiajcie komentarzy typu ,mało konkretne’, .za mało szczegółów’ czy ‚autor nie ma pojęcia ani o zarabianiu ani o permakulturze’. Nie we wszystkim muszę mieć rację i być może popełniam błędy... Ale weźcie proszę pod uwagę fakt, że poświęciłem temu poradnikowi kilkadziesiąt godzin pracy, płacę za reklamy na FB i jedyne na czym mi zależy to dzielić tym, co sam praktykuję.

 

Leszek Frankiewicz

JAK ZARABIAĆ W PERMAKULTURZE?

-czy to jest realne?

-co sprzedawać?

-czy da się z tego utrzymać?

Pobierz za darmo PORADNIK!

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Copyright: Leszek Frankiewicz